paranazal sinüs ve nazal kavite kanser tedavisi (pdqто): [] tekrarlayan paranazal sinüs ve nazal kavite kanseri -treatment seçenekleri

tekrarlayan paranazal sinüs ve nazal kavite kanser tedavisi kanser paranazal sinüs ve burun boşluğunda bulunan yere bağlıdır.

İnsidans ve Mortalit; 2014 yılında yeni vaka ve Amerika Birleşik Devletleri’nde endometrial (rahim korpus) ölümleri kanser Tahmini: [1; Yeni olgular: 52630; Ölümler: 8.590; endometrium kanseri Amerika Birleşik Devletleri’nde en sık görülen jinekolojik kanserdir ve kadınlarda görülen tüm kanserlerin% 6’sını; Klinik Özelliği; Düzensiz vajinal kanama erken bir belirtisi, başta belirti ve yüksek oranda tedavi endometrial tümörü olan hastaların çoğunluğu nedenidir …

Kanser etmoid sinüste ise tedavi şunları içerebilir

Kanser sfenoid sinüste ise tedavi nazofarenks kanseri için aynıdır ve birlikte veya kemoterapi olmadan radyasyon tedavisini içerebilir. (Daha fazla bilgi için Nazofarenks Kanseri Tedavisi üzerinde PDQ özeti bakınız.)

Kanser, burun boşluğu içinde ise tedavi şunları içerebilir

papillom tersini için, tedavi genellikle ile veya radyasyon tedavisi olmadan cerrahidir.

melanom ve sarkom için tedavi şunları içerebilir

orta hat granülom, tedavi genellikle radyasyon tedavisidir.

Kanser burun girişinde ise tedavi şunları içerebilir

Şimdi tekrarlayan paranazal sinüs ve nazal kavite kanseri hasta kabul kanser klinik çalışmaların s listesinden ‘dan ABD klinik araştırmalar için kontrol edin. Daha spesifik sonuçlar için, bu tür deneme yeri, tedavi türü veya ilacın adı gibi diğer arama özelliklerini kullanarak ayrıntılı arama. sizin için doğru olabilir klinik çalışmalar hakkında doktorunuzla konuşun. klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler Web sitesinden edinilebilir.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler