Kilo kaybı için reçetesiz ürünler – Konu genel

kilo kaybı için birçok reçetesiz ürünler eczaneler ve süpermarketler ve internet üzerinden kullanılabilir. Bunların çoğu etkili oldu hiç. Ve sık sık etkili olanlar uyarılar ile birlikte gelir. Örneğin, birçok diyet hapları vücuttan su kaybını teşvik ve dehidratasyon veya temel mineralleri kaybına yol açabilir.

Reçetesiz iştah genellikle daha az aç yaparak çalışır.

Bazı insanlar kilo vermek su kaybı hapları (örneğin Aqua-Ban olarak diüretikler,) kullanın. Ancak bu haplar sadece su kurtulmak ve vücudunuzdaki yağ miktarını azaltmak yok. Bu şekilde tavsiye edilmez su kaybı hapları kullanarak ve tehlikeli olabilir.

İlaç orlistat bir reçetesiz mukavemetli formu Alli olarak satılan mevcuttur. Yediğiniz besinler yağ bazı emici o blok vücudu. Tüm reçetesiz ilaç olduğu gibi, ilaç etiketinde yönergeleri izleyin emin olun.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer kalp hastalığı, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, böbrek problemleri, tiroid problemleri, glokom, ya da depresyon varsa, bu reçetesiz ilaç kullanmayın; Iştah sadece birkaç hafta için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ama obezite kontrolü ömür boyu faaliyettir. Uzun süre için kilo kontrol etmek için bu ilaçların kullanımına bağlı pahalı ve muhtemelen tehlikelidir. Eğer kilo yardımcı olmak için bu ilaçları kullanmak için gidiyoruz olmak emin olun siz de diyet sağlıklı değişiklikler yapmak ve düzenli egzersiz olsun; başka herhangi bir reçete ve over-the-counter ınız ilaçlar, vitaminler, otlar ve takviyeleri doktorunuza söyleyin. Bu ilaçlar, tip 2 diyabet gibi diğer sağlık koşullarını etkileyen ya da kan basıncı ya da kolesterol ya da her ikisi değiştirebilir.