Konu genel – vajina nesne

Yabancı cisimler ya da unutulmuş tamponlar vajinal enfeksiyona neden olabilir. Genç kızlar kendi vajina içine tuvalet kağıdı, küçük oyuncaklar, ya da ev eşyaları parçaları eklemek olabilir. Gençler ve yetişkin kadınlar bir tampon ya da bir doğum kontrol cihazı unutabilirler.

Ellerini sabun ve suyla yıka; Çömelme aşağı tuvalete oturup, ya da durmak ve küvet üzerinde bir ayak koymak; vajina içine iki parmak sokun. ileri geri parmaklarınızı Sweep ve nesne ya da bir takılı ise bir dize hissetmeye çalışın; Eğer bir bağırsak hareketi olması için gidiyoruz gibi alt karın kaslarınızı sıkın. Bu vajina içinde alt nesne itebilir, bu nedenle parmağınızla ulaşabilir; nesneyi hissediyorum sonra, onu kavramak ve vajina dışına çekin.

Çocuğunuz ağır kanama; Yara derin; Yaranın kenarları şaşkın vardır; Yara kan fışkırdığını; Doğrudan basınç 10 dakika sonra kanamayı durdurmak olamaz; Bir nesne cilt delinmiş ve vücutta hala vardır; kesik göz veya burun veya kulak kıkırdağı içerir.

Bir genç kız bir nesnenin çıkarılması bir doktor tarafından tedavi komplikasyon riskini azaltmak ve istismar olasılığını değerlendirmek için gereklidir.

Bir genç kız bir nesnenin kaldırılması, bu yüzden cinsel aktivite, yüksek riskli cinsel davranış ve doğum kontrolü ele alınabilir bir doktor tarafından değerlendirilmesi ve tedavi gerektirir.

Sen o unutulmuş bir tampon ya da bir doğum kontrol cihazı olabileceğini düşünüyorum, özellikle eğer vajinadan bir nesneyi kaldırmak için deneyebilir.

Eğer nesne bulamazsanız, bir doktoru görmek gerekir. Eğer kısa sürede nesneyi almak önemlidir.

Polen sayımları, tedavi ipuçları ve daha fazlası.

Bu burnunuzu bir şey değil.