Nutrisystem diyet planı incelemesi: gıdalar, ürünler, ve daha fazlası

Nutrisystem kilo kaybı kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Sen gıdalar diyet uyacak karar vermek zorunda değilsiniz. Kalori veya karbonhidrat saymak gerekmez. Çoğunlukla, size uygun porsiyon boyutları yiyorsanız emin gerekmez. Ama aynı zamanda her istediğini yiyemez.

Eğer Nutrisystem gelen gıda çoğu satın olmasıdır. kapınıza şirket gemilerin. Her gün, bir Nutrisystem kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve tatlı yemek. Ayrıca bakkal satın taze meyve ve sebzeler ve atıştırmalıklar gibi yan öğeler eklemek.

Dezavantajı: Dışarı yemekten cesaretini, ve çoğunlukla alkol önlemek için tavsiye ediyoruz.

Plan hamile kadınlar, belirli alerji veya diyet ihtiyaçları olan kronik böbrek hastalığı, ya da kimse olan insanlar için değil. Nutrisystem gençler yaşları 14 ila 17 için programlar sunuyor olsa, 14 yaşın altındaki çocuklar için değil.

Nutrisystem paketlenmiş gıdalar sunan bir 28 günlük bir programdır.

Kahvaltı seçenekleri arasında yulaf ezmesi, kekler, granola ve krep içerir.

Öğle ve akşam yemekleri taco gibi seçimleri arasında; Tavuk ve geçmiş; çorba, güveç ve chil; ve pizza.

tatlılar ve atıştırmalıklar için, kek, pasta, kurabiye veya olabilir.

Program size Nutrisystem gıdalar ile birlikte yiyebilirsiniz meyve, sebze, fındık, taze et ve süt ve diğer gıdalar uzun bir listesini sağlar.

Genel olarak, gıdalar ve yemek planları odaklanmak

besinlerin çeşitli. karbonhidrat gelen yaklaşık yarısı kalori, protein% 25 ve yağ% 25.

“Akıllı” karbonhidratlar. Bunlar diğer gıdalar kadar kan şekeri yükseltmek yoktur. plan üzerinde, sınırlamak veya (beyaz ekmek, beyaz pirinç ve bazı meyveler gibi), yüksek GI gıdalar önlemek gerekir.

Sınırlı kalori. kalori saymak, bu diyet programı her hafta bir pound ya da iki kaybetmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. istisna Turbo-10, bir hafta boyunca 1000 kalorilik planı ile başlangıç ​​kilo kaybı atlamak için tasarlanmıştır olduğunu.

Sınırlı sodyumdur. Şirkete göre, programlar günlük sodyum yaklaşık 2.000 miligram sağlar. Kendi satın gıdalar toplam ekleyebilirsiniz.

yiyecek bir ay yetmeyecek sipariş kolaydır ve ürün zaten sizin için yapılır. Ama seçtiğiniz gıdalar yemeye ne üzerinde kontrol her zamanki derecesine sahip olmayacaktır. Ve sen alışık daha az kalori alabilirsiniz.

Sınırlamalar: Bu seçenek Nutrisystem teklifler gelen gıdalar almak. onların en geniş planına seçim için 150 gıdalar vardır “Yours Benzersiz.” Ayrıca bakkal kendi satın almak için öğelerin onlarca arasından seçim yapabilirsiniz.

Pişirme ve alışveriş: Firma seçer gıda 28 günlük sevkiyat satın alabilirsiniz, ya da her Ürünü kendiniz seçebilirsiniz. Sen kadın, erkek, vejetaryenler, diyabetli kişilerde, ya da 60 yaşın herkes için tasarlanmış bir yemek planı için kayıt olabilirsiniz.

En Nutrisystem gıdalar ya da yemek hazır ya da sadece ısıtma ihtiyaç beri pek, yemek zorunda. Ama sebze ve balık gibi, bakkaldan satın bazı öğeleri, fazla hazırlık gerektirebilir.

Ambalajlı gıdalar veya yemek Gerekli.

In-kişi toplantıları: Yoktur.

Egzersiz: Nutrisystem günlük fiziksel aktivite en az 30 dakika olsun önerir. Gün boyunca üç 10 dakikalık süreler halinde bu kadar zarar verebilir.

Evet. Diyabetli vejetaryenler ve insanlar için yemek planları vardır.

Ancak program bir vegan beslenme aşağıdaki insanlar için planları yok.

Ve (soya ya da fıstık alerji dahil) bazı gıda alerjileri için izin vermez ve glutensiz değil.

Maliyet: – diyabet kadınlarda veya erkeklerde, vejetaryenler, yaşlı yetişkinler, ya da insanlar için olduğu gibi maliyeti seçtiğiniz planı gibi şeyler bağlı olarak değişir.

Genel olarak, Nutrisystem gıdalar için bir ay orta $ 300s yaklaşık 230 $ ödemek bekliyoruz, artı ne olursa olsun bakkal satın.

Destek: Program telefonla bir online topluluk ve web tabanlı araçları yanı sıra yardım vardır.

Diğer: Programı çıkmak ve kendi daha fazla besin seçimleri yapmak zorunda bir mücadeleyle karşı karşıya olabilir. Program bu nasıl yapılacağı hakkında bilgi sağlar.

Çalışıyor mu?

kalori ve bölümlerini kontrol edilmesi ve düzenli yemek yeme planı üzerinde ise kilo kaybına yol açmalıdır sağlıklı bir formüldür.

Eğer paketlenmiş yemek sopa ve sadece sağlıklı gıdalar ekleyebilirsiniz, araştırma programı kilo kaybedersiniz göstermektedir desteklemek. Eğer yerim yemekler beslenme tarzında, sizin için iyi. Sizin kilo kaybı hedefe yakın olsun ve zaten sizin için yapılan yemekler güvenmeyin zaman “gerçek gıda” yeme geçiş yapmak için zor olabilir.

Bu Belirli koşullar için iyi midir?

Genel diyet, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ve diyabet gibi koşullar insanlar için sağlıklıdır. Yemekler sodyum, doymuş yağ ve trans yağ düşüktür ve yüksek lifli kepekli tahıllar, akıllı karbonhidrat, sağlıklı yağlar, yağsız protein ve gıdalar geniş bir yelpazede yer alıyor.

Eğer tıbbi bir durum varsa, programına başlamadan önce doktorunuzla konuşun emin olun.

Son Söz

Nutrisystem diyet rahatlık konusunda son noktadır. Eğer bölümünün boyutları, planlama, alışveriş ya da yemek hakkında düşünmek istiyorum ve mikrodalga hazır torbalarda kapınıza teslim yemekler mutluyuz yoksa, o zaman bu planı seveceksiniz.

Eğer yemek ya da dışarı yemek ister, ya da sıkı bir gıda bütçe varsa, bu plan sizin için değil.

Asıl soru kilo ya da artık paketlenmiş gıdaların güvenerek zaman kilonuzu korumaya devam edebilir olup olmadığıdır.

KAYNAKLAR

Nutrisystem.

Diyabet Derneği: “Glisemik indeks ve diyabet” ve “gıdaların glisemik indeksi.”

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …