pankreas nöroendokrin tümörler (adacık hücre tümörleri) tedavisi (pdqто): Tedavi [] Bu pdq özet -Yaklaşık

Bu Özet Amaç

Doktorlar hastalara bunları reçete önce pankreas kanseri için yeni ilaçlar ve tedaviler güvenli ve etkili olduğu gösterilmiştir olmalıdır. Pankreas cancerclinical denemelerle, araştırmacılar, pankreas kanseri ile bir grup gönüllü üzerinde yeni ilaçların etkilerini test. sıkı bir protokolü takip ve dikkatle kontrol koşulları kullanarak, araştırmacılar geliştirme aşamasında araştırma ilaçları değerlendirmek ve pankreas kanseri, kendi güvenliğini ve olası tedavi etmek için yeni ilaç yeteneğini ölçmek …

Hakemler ve Güncellemeler

Bu özet Ulusal Kanser Enstitüsü editoryal bağımsız PDQ Erişkin Tedavi Yayın Kurulu tarafından düzenli olarak gözden geçirilmekte ve gerekli güncellenir (). özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve bir politika beyanı veya Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) temsil etmez.

Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde bir makale gerektiği olup olmadığını belirlemek için her ay yayınlanan makaleleri gözden

Özetleri değişiklikler Yönetim Kurulu üyelerine yayınlanan makalelerde kanıt gücünü değerlendirmek ve makale özeti dahil edilmelidir nasıl belirleyen bir uzlaşma süreci yoluyla yapılır.

Pankreas Nöroendokrin Tümörlerin kurşun yorumcular (Adacık Hücre Tümörleri) Tedavi vardır

özet içeriği hakkında herhangi bir yorum veya sorularınız Web sitesinin İletişim Formu üzerinden Cancer.gov teslim edilmelidir. özetlerinin ilgili soru veya görüşlerinizi bireysel Yönetim Kurulu Üyeleri ile iletişime geçmeyin. Yönetim Kurulu üyeleri tek tek sorular yanıt vermez.

Kanıt Düzeyleri

Bu özet atıf bazı seviye-of-kanıt atama eşlik ediyor. Bu belirtme okuyucuları belirli müdahaleler ya da yaklaşımların kullanımını destekleyen delillerin gücü değerlendirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. PDQ Erişkin Tedavi Yayın Kurulu düzeyi kanıt belirtme gelişmekte olan sistemin bir resmi kanıt sıralama kullanır.

İzin Bu Özet Kullanımı

PDQ bir tescilli markasıdır. PDQ belgelerin içeriği metin olarak özgürce kullanılabilmesine rağmen kendi bütünlüğü içinde sunulur ve düzenli olarak güncellenen sürece, bir PDQ kanser bilgiler özet olarak tespit edilemez. Ancak, bir yazar gibi bir cümle yazmak için izin verilebilir “meme kanseri önleme konusunda ‘ın PDQ kanser bilgiler özet özlü riskleri şöyle der: [özet alıntı].”