yumurtalık kanseri: kişisel hikayeler

Bu bağlantı Johns Hopkins Patoloji over kanseri web sitesine götürecektir. Hikayenizi paylaşın ya da yumurtalık kanseri ile kendi deneyimlerini diğer hastaların hesapları hakkında okuyun.

Rahim yumurta ve kadınlık hormonları üreten iki Yumurtalıklar, bir badem büyüklüğünde her kuşatıcı. Yumurtalık kanseri bile çocukluk döneminde, herhangi bir yaşta oluşabilir, ancak menopozdan sonra en yaygın olanıdır olabilir. yaklaşık 22.000 yeni vaka ve ABD dışındaki her yıl yaklaşık 15.000 ölüm için hastalık hesapları; Onu çocuk doğurma yıllarında, bir kadının yumurtalık fallop tüpleri aracılığıyla rahim yumurta teslim. Yumurtalıklar, genellikle iyi huylu kistler olan oluşumlar çeşitli türleri, duyarlı …

Bu bağlantı yumurtalık kanseri olan dört kadın kişisel hikayelerini bulacaksınız Kanser Derneği’nin web sitesine götürecektir.

Yumurtalık Kanseri Hikayeleri

Bu bağlantı Lance Armstrong Vakfı’nın web sitesine götürecektir. “Diğerlerinden duyun” ve daha sonra yumurtalık kanseri yenen kişisel öyküler için “Hikayeler ara” altında “Yumurtalık” seçeneğini tıklayın.

Yumurtalık Kanseri Dul Hikayeleri

 Kılavuz