aşırı yaralanmalar – Konu genel bakış

Aşırı kullanım yaralanmaları onları kurtarmak için izin olmadan eklemler, kaslar ve diğer dokulara vurgulayarak meydana gelir. Örneğin, yüksek hızlarda beyzbol atma ve üzerinde ortak senin omuz stres olabilir ve bu eklemin (rotator manşet) kısmına bir yaralanmaya neden olabilir. aktivitesi ile üzerine yerleştirilen basınç kemik kırılır, aynı zamanda sporcular için ortak olduğu stres kırıkları.

çok yakında çok fazla yapıyor; Yoğun egzersiz yapmak; etkinlik veya egzersiz rutin değişen değil; spor oynarken; Uygun klima olmadan çok fazla yapıyor; etkinlik için uygun formu kullanarak değil; Değil böyle kötü uydurma ayakkabı giyiyor olarak, uygun ekipmanlar kullanılarak; İş yerinde bir faaliyetin çok fazla yapıyor.

Aşil Tendon Problemleri. (İşaret topuk arkasında .; Bursit ve / veya tendon yaralanması (tendinopatili) ağrı olabilir (bir işaret eklemler veya tendonların .; Bel Ağrısı ağrı olabilir;.. Patellofemoral Ağrı Sendromu (A belirtisi olabilir diz .; plantar fasiit önünde acı. (A işareti ayak taban ağrı olabilir .; Rotator Manşet Bozuklukları. (bir işareti omuz ya da kol ağrısı .; Tenisçi dirseği olabilir. (A işareti dirsek olabilir Ağrı.)

Daha fazla bilgi için, konusuna bakın