Kanser bakımı (pdqто) beslenme: kanserin önlenmesinde destekleyici bakım [] -Nutrition

Bazı diyet yönergeleri izleyerek kanseri önlemeye yardımcı olabilir.

Kanser önleme kanserine yakalanma şansını azaltmak için alınan bir eylemdir. kanser engelleyerek, bir grup ya da nüfus kanseri yeni vaka sayısı azaltılır. Umarım, bu kanserin yol açtığı ölümlerin sayısını düşürür; başlangıç ​​yeni kanserlerin önlenmesi için, bilim adamları, risk faktörleri ve koruyucu faktörlerin bakmak. kansere yakalanma şansınızı artıracaktır bir şey koruyucu bir kanser denir kansere yakalanma şansınızı azaltan bir kanser risk faktörü, bir şey denir …

meme kanseri ve meme kanseri önlenmesi soya etkisi çalışılmaktadır.

Araştırma sonuçları şunlardır

Soya vücutta östrojen gibi hareket içinde maddeler vardır. Çalışmalar soya büyümek için östrojen ihtiyaç tümörleri olan hastalarda meme kanseri nasıl etkilediğini öğrenmek için yapılmıştır. Bazı çalışmalar, sağlıklı bir diyetin parçası olarak makul miktarda yenildiğinde soya gıdalar meme kanseri olan kadınlar için güvenli olduğunu göstermiştir.

Bir meme kanseri kurtulan varsa diyet soya dahil edip etmemeye karar verirken en up-to-güncel bilgiler kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler