overtraining – Konu genel bakış

çok fiziksel olarak aktif olan insanlar bazen yeterli eğitim ve çok fazla eğitim arasındaki çizgiyi. vücut yoğun eğitim stresten kurtarmak için yeterli zaman olmadığında Sürantrenman genellikle oluşur.

Sürekli yorgun ya da ilgisiz hissediyorum; Sen daha spor kazançlar elde edemez ya da aslında fitness seviyenizi geri gitmek; Aniden kilo; Istirahat kalp hızı artar dakikada 5 atım; Egzersiz için coşku kaybettik; Sen, sinirli, kızgın ya da depresif hissediyorum.

vücudunuzun kendi eğitim sınırlarını ulaştığında tanımak ve kendinize iyileşme zaman tanımak için deneyin. Overtraining sadece “aşırıya.” Değil Bu o pek çok kez aşırıya bir kalıptır; Onlar faaliyet senin tür için geçerli olduğu gibi eğitim programları için yönergeleri izleyin. etkinlik için eğitim fikir edinmek için, atletik bir eğitmen ya da antrenör konuşma; senin düzeyinde veya özel bir koç veya eğitmen ile tren başkalarıyla eğitim programı paylaşın. makul görünüyor eğer onlara sorun; Bir koç sizin için gerçekçi olmayan bir eğitim programı takip bekliyorsa, endişelerinizi hakkında koç konuşun. Sizin koç en iyi performansı istesin ve eğitilmek eğer olamaz; Kendinizi senin her zaman eğitim ya da bu konuda obsesif olma düşünmeye bulursanız, zamanlama kısa bir mola. Tüm faaliyetlerini durdurmak için istemiyorsanız, çapraz eğitim deneyin ya da bir kaç gün veya hafta için bazı yeni fiziksel aktivite sürebilir.

overtraining tedavisi Antrenman geri kesmek ya da 1 ila 2 hafta süreyle tamamen durdurmak gerektirir. Aşırı durumlarda, dinlenme, bir ay ya da daha fazla ihtiyaç duyulabilir. Bu eğitim onların overtrained ve dinlenme gerektiğine inanıyoruz yaşam tarzıdır kimin için bir kişi için çok zor olabilir. İlk etapta antrenman sendromunu önlemek için daha etkilidir.

antrenman sendromunu önlemek için