Aşırı aktif mesane? ipuçları iş OAB’YI yönetmek için

Eloine Plaut yıllardır bir aşırı aktif mesane ile ilgili sorunlar olmuştur. Şimdi 59, o bir üniversitede pazarlama dersleri ders Chicago ve New Mexico arasındaki iş gezileri ileri geri uçan ve banka iş toplantılarında sunarken idrara çıkma dürtüsü geri savaştı oluyor.

Ben işyerinde ya da kamu bir kaza olmadı, “diye.” Ama bunu ortaya çıkan kronik korku içinde yaşıyor.

Birçok dört kişiden biri yetişkin kadın idrar bölüm kontinans için Ulusal Derneği’ne göre, istemsiz sızıntı deneyim. Ve kadınların yaklaşık% 17’si ve erkeklerin% 16 aşırı aktif mesane (AAM) ile süregelen sorunları var.

Eğer OAB’YI varsa, o iş yerinde aşırı aktif mesane yönetmek için ne kadar zor olabileceğini ve utanç verici biliyorum. Nasıl işler kuru ve profesyonel tutabilir? Birçok uzman, davranışçı terapi denemek için tavsiye ve başarısız olursa, medikal veya cerrahi tedavi arayacak. Tüm bu zaman alabilir. Burada dükkanında, ofiste OAB’YI yönetmek ve yolda yardımcı olacak bazı ipuçları vardır.

Eğer daha az idrara edeceğiz böylece içecekler kısıtlamak gerektiğini düşünüyorum, ama sıvı kısıtlaması ters olabilir.

Mesane bazen orada ne kadar hiçbir ilişki ile sıkar, Ve konsantre idrar aslında gibi davranır “Pamela Ellsworth, MD, ortak Brown Üniversitesi Üroloji profesörü ve Aşırı Aktif Mesane ve İdrar Kaçıran yaklaşık 100 Soru & Cevap yazarı.” diyor mesane tahriş eder. “Bunun yerine, gün boyunca sağlıklı bir sıvı alımını sürdürmek.

Çok bothersom; Hafif bir nuisanc; rahatsız edici değil

Planlanmış sıvı alımı ve idrar OAB’YI yönetmek anahtarları. Eğer, öğle saatlerinde büyük bir sunuma sahip yaklaşık 11 sabah saat sıvıları içme durdurmak ve ardından sağ odasına adım önce banyo mola olacak biliyorum.

Bu Patty Meek, bakım pilot olarak yıl boyunca emekli bir ordu havacı, kontrol onu OAB tuttu nasıl. “Ben biz dışarı gitti ve uçaklar uzun sürmeyecek emin olmak için çalıştı önce tuvalete gitti emin yaptı,” diyor. Eğer öyle olsaydı, “Birkaç saat sonra, ben geri gitmek gerekir ‘derdi.