yumurtalık germ hücreli tümörler tedavi (pdqâ®): Tedavi [] -recurrent over germ hücreli tümörler

disgerminom

(Yaygın CoQ10 olarak da bilinir) Koenzim Q10 vücudunda doğal olarak yapılmış olan bir bileşiktir. vücut hücre büyümesi için kullanır ve kansere yol açabilecek hasarlardan hücreleri korumak için (Soru 1 bakınız); Hayvan çalışmaları CoQ10 bağışıklık sistemi daha iyi çalışmasını sağlar ve vücudu daha iyi belli enfeksiyonlar ve kanser türlerini (bkz Soru 5) dayanabilmektedir yapar göstermiştir; Klinik denemeler CoQ10 doksorubisin zararlı yan etkileri, ilaç kalbi korumaya yardımcı olduğunu göstermiştir …

Klinik değerlendirme altında Tedavi seçenekleri

yumurtalık tekrarlayan saf disgerminom olan hastalar bu tür kapatıldı (GOG-90) gibi klinik çalışmalarda, için adaydırlar. Bazı göz kurtarma yüksek doz rejimlerinin kullanımı verilmelidir.

Diğer Germ Hücreli Tümörler

Standart tedavi seçenekleri

Klinik değerlendirme altında Tedavi seçenekleri

Mevcut Klinik Araştırmalar

Şimdi tekrarlayan yumurtalık germ hücreli tümör ile hasta kabul kanser klinik çalışmaların bireyin listeden ABD klinik araştırmalar için kontrol edin. Klinik çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler de Web sitesinden edinilebilir.

Referanslar

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler