oksaliplatin

Bu sayfa oksaliplatin ve bu ilaç, araştırma sonuçları ve devam eden klinik çalışmalar kullanımı hakkında daha fazla bilgi için bağlantılar bir koleksiyon hakkında kısa bilgiler içermektedir.

OXALPĐN için FDA onayı

Oxaliplatin tedavisinde diğer ilaçlarla birlikte kullanılmak üzere onaylanmıştır

Oxaliplatin da diğer kanser türlerinin tedavisinde çalışılmaktadır.

İlaç Sözlüğü Tanımı – Detaylı bilimsel tanımı ve bu ilacın diğer isimler.

Oksaliplatin – şunları içerebilir, bu ilaç hakkında önemli bir bilgi yatıyordu dili özeti

İlaçlar genellikle tedavisinde yardımcı ya da için onaylanan dışındaki koşullar önleyebilir olmadığını öğrenmek için çalışılmaktadır. Bu hasta bilgi formu ilacın onaylı kullanımları için geçerlidir. Ancak bilgilerin çok da çalışılmaktadır onaylanmamış kullanımları için geçerli olabilir.

Klinik Çalışma Sonuçları: Oxaliplatin Tabanlı Kemoterapi ile birlikte Setuksimab Metastatik Kolorektal Kanser için etkili Birinci Basamak Tedavi olmayabilir – bu ilaç, arka plan bilgileri ve nasıl deneme yapıldı için önemli klinik çalışma sonuçları.

Şimdi hasta kabul kanser klinik çalışmaların listeden denemeleri için kontrol edin – OXALPĐN için Klinik Çalışmalar bulun.

Önemli: Bu sayfadaki ilaç bilgi eğitici olması gerekiyordu. Bu tıbbi tavsiye için bir yedek değil. bilgi bunu kullanırken alınması gereken tüm olası kullanımları, eylemler, etkileşimleri veya yan bu ilacın etkilerini, ya da önlem kapsamıyor olabilir. daha fazla spesifik sağlık durumu hakkında bilgi ve bu ilacın kullanımı için profesyonel sağlık bakımı bakınız.